Produkty

Tacki styropianowe
STANDARD i ABSORPCYJNE
(pakowanie świeżych produktów)

Tacki EPS standardowe

Opakowania STANDARDpack to linia tradycyjnych tacek ze spienionego polistyrenu, które Coopbox Group oferuje od ponad 30 lat zarówno do sieci marketów jak również producentów świeżej żywności.

Posiadamy ponad 50 modeli tacek tradycyjnych, żebrowanych i o strukturze plastra miodu, w szerokiej gamie  kolorów i wysokości. Dzięki tym parametrom możemy zaoferować je do wielu branż i zastosowań.
Nasi klienci przede wszystkim stosują tacki STANDARDpack do pakowania mięsa, drobiu, serów, porcjowanych wędlin, garmażu jak również owoców i warzyw. Pakowanie produktów na tackach STANDARDpack to ekonomiczne opakowanie, podnoszące ich wygląd i prezentację.

Tacki EPS standardowe

Lepsza prezentacja produktu

Nowa seria Euro 300 w linii STANDARDpack opiera się na modułowym kształcie,  gdzie dla każdego rozmiaru produkowane są trzy różne głębokości tacek. Ponadto  mają one nowoczesny wygląd i dzięki czterem odmianom  umożliwiają przyjazną ekspozycję np. mięsa w ladzie chłodniczej w supermarkecie w najlepszy możliwy sposób. Ułatwiają również racjonalne wykorzystanie przestrzeni na półkach w sklepach oraz stwarzają korzystny klimat zakupów.

Przyjaźniejsze dla maszyn

Nowoczesna konstrukcja tacek STANDARDpack tzn. pionowe ścianki i większy spód tacki znacznie poprawiają wygląd zapakowanego produktu jak również zdecydowanie wpływają na sprawny mechaniczny proces pakowania  w nie, przez co poprawiają wydajność linii pakujących w zakładach pracy. Na „półkach sklepowych”  ta budowa usprawnia stabilne ułożenie towarów

 

 

Tacki EPS standardowe

 

 

 

Maksymalna skuteczność osuszania

 

NEWdry to linia tacek absorpcyjnych wykonanych ze spienionego polistyrenu zdolnych sprostać zróżnicowanym wymaganiom stawianym przez nowoczesne punkty handlu detalicznego i producentów żywności.

 

Lepsza ekspozycja i dłużej trwająca świeżość

Tacki EPS standardowe

 

Dzięki wysokim parametrom absorpcji  płynów tacki NEWdry poprawiają ekspozycję oferowanych towarów, wydłużając przy tym ich świeżość.
Specjalna struktura wielowarstwowa i perforowana cała powierzchnia wewnętrzna tacki NEWdry gwarantują wystarczającą absorbcje płynów nawet w przypadku pionowego ustawienia tacki. 
Stosowanie tacek absorpcyjnych do pakowania świeżego mięsa, drobiu wpływa pozytywnie na fakt, iż właściwości organoleptyczne żywności  pozostają całkowicie niezmienione.

Maksymalna higiena produktu
Tacki NEWdry ograniczają rozwój flory bakteryjnej gwarantując jednocześnie całkowicie higieniczne warunki dla opakowanej żywności.

Eco-kompatybilność
Tacki dryMAX są wykonane z jednego  materiału ( 100% polistyrenu ) co czyni je całkowicie przetwarzalnymi.

Tacki EPS standardowe